Krótki czas dostawy

Gwarancja dobrej inwestycji

Najwyższa jakość produktów

Różne oblicza
LUSTRA

Czy wiedzieliście, że najstarsze znalezione lustra mają około 6 tysięcy lat? Jak widzimy ich historia jest już bardzo długa. Początkowo nie były one jednak powszechnie znane i używane. Miały pełnić wyłącznie praktyczną funkcję. Z biegiem czasu nabywały popularności i coraz lepszej jakości. W obecnych czasach funkcja kontroli swojego wyglądu nie jest już najważniejsza.


 

Lustra są obecnie przede wszystkim świetnym sposobem na dopełnienie aranżacji wnętrz. Sprawiają, że przestrzeń optycznie się powiększa a światło otula całe pomieszczenie. Istnieje wiele sposobów na jego wykorzystanie. Oto kilka z nich:

 

 • Powieszenie kilku luster obok siebie – jest świetnym sposobem na niebagatelną dekorację w salonie lub sypialni.
 • Lustrzana ściana – idealne rozwiązanie do mniejszych pomieszczeń. Optycznie powiększa oraz nadaje poczucie głębi.
 • Drzwi – nowoczesny, minimalistyczny wystrój podkreślą niewidoczne drzwi z lustrem.
 • Lustrzane ramki – kreatywne rozwiązanie, pięknie komponujące się z wystrojem w stylu glamour.
 • Lustrzane meble – Szafy, komody, szafki nocne czy konsole oklejone w całości lub częściowo lustrem cieszą się niesłabnącą popularnością
 • Fantazyjne kształty – ogromny wybór kształtów a nawet kolorów sprawia, że na swojej ścianie możemy posiadać małe dzieło sztuki.
 • Ramy – lustro w ramie czy bez? To zależy od stylu w jakim chcesz urządzić swoje cztery kąty. Odpowiednia rama może dopełnić przestrzeń. Miłośnicy stylu boho mogą wybrać taką z naturalnego drewna. Minimaliści z kolei zapewne całkowicie z niej zrezygnują.
 • Oświetlenie – świetnym rozwiązaniem do łazienki będzie źródło światła umieszczone za lustrem lub bezpośrednio na nim.

W dalszych eksploracjach wspomnianego materiału ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia. Lustra dają wiele możliwości. Mogą stanowić centralną część wystroju albo być tylko delikatnym akcentem i małą kropką nad „i”. Warto pamiętać, że lustra umieszczone w pionie optycznie wydłużają wnętrze a w poziomie je poszerzają.

zobacz naszą ofertę z lustrami

LUSTRA

  Udostępnij ten artykuł

  Twój schowek jest pusty

  oto Twój

  schowek

   Product added successful