Krótki czas dostawy

Gwarancja dobrej inwestycji

Najwyższa jakość produktów

kto tworzy

JARSTOL?

Od ponad 25 lat firmę Jarstol tworzą ludzie z pasją do branży meblarskiej. Pełni energii, zapału oraz pragnienia rozwoju osobistego. Skupiamy się na komunikacji i partnerskich stosunkach oraz wzajemnym szacunku. Dążymy do wspólnego celu jakim jest zadowolenie naszych klientów oraz budowanie pozytywnej przyszłości dla każdego z nas.

jaka jest

HISTORIA FIRMY

Pierwsza myśl i marzenie o założeniu własnej firmy. Na początku bardzo odległa tak jak widok za oknem, wydawałoby się wręcz niemożliwa do realizacji. Nastoletni Jarosław Linka wierzył jednak we własne możliwości i postanowił dążyć do realizacji swoich ambitnych celów.

Postanowił zostać stolarzem i rozpoczął naukę zawodu. Któż byłby lepszym nauczycielem jak nie jego własny tata? Przekazał mu swoje doświadczenie oraz kreatywność. Otwarci na pomysły klientów realizowali wspólnie ich projekty. Były to tak zwane usługi „Misz – masz”.

Początek firmy to rok 1997. Garaż, piła, wiertarka ręczna i żelazko do prasowania, którą oklejane były krawędzie mebli. Tak to wtedy wyglądało.

Strzałem w dziesiątkę okazał się pomysł sprzedaży na targu. Przez 7 lat praca 7 dni w tygodniu. Było ciężko, ale upór w dążeniu do sukcesu pomógł osiągnąć kolejny etap rozwoju.

Prawdziwym przełomem było wybudowanie pierwszej hali. Dzięki temu zwiększyły się zdolności produkcyjne i miejsce do pracy. Firma ukierunkowała się na tworzenie systemów mebli, które szybko podbijały serca klientów. Wobec tego co jakiś czas powstawały nowe hale. Oczywiście zwiększona sprzedaż wymagała również poszerzania zaplecza technicznego. Dziś są to maszyny na najwyższym poziomie, ułatwiające i usprawniające każdy etap produkcyjny.

W tym roku mija 25 lat istnienia firmy „JARSTOL”. Był to czas ogromnego rozwoju, ciężkiej pracy, wytrwałości, ale również niezwykłej satysfakcji i sukcesów. Oby kolejne lata były tak samo owocne jak te minione.

jaka jest

NASZA WIZJA?

Wizją naszego przedsiębiorstwa jest „tworzenie mebli dopasowanych do zmieniających się potrzeb ludzkich oraz warunków zewnętrznych.”  Co mamy na myśli? Chcemy nieustannie się uczyć i rozwijać. Dostrzegamy zmiany jakie zachodzą zarówno w życiu indywidualnych jednostek jak i ogółu społeczeństwa. Bierzemy pod uwagę czynniki jakie mają na to wpływ. Świat pędzi do przodu i nie pozwala oglądać się za siebie. Dlatego też nasze założenia są tak plastyczne. Wiemy, że na sukces firmy w ogromnej części wpływa umiejętność dopasowania się do panujących warunków. Jesteśmy czujnymi obserwatorami i analizujemy otaczające nas przeobrażenia. Dążymy do wdrażania ekologicznych rozwiązań o możliwie jak najmniejszym wpływie na środowisko. Jako użytkownicy tej planety czujemy się za nią odpowiedzialni. Poprzez wykorzystanie materiałów najwyższej jakości sprawiamy, że wyroby naszej produkcji przez lat cieszą funkcjonalnością i pięknym wyglądem. Wiemy jak ważny jest każdy metr przestrzeni w naszym domu lub mieszkaniu. Uczymy się więc jak najlepiej ją wykorzystać. Widzimy również zmiany w tempie i sposobie życia między pokoleniami. Nie faworyzujemy żadnej z grup wiekowych i każdego traktujemy z najwyższym szacunkiem. Z uwagi na to nasza oferta skierowana jest do wszystkich grup wiekowych. Stawiamy również na optymalizację procesu produkcyjnego.  Nieustannie rozwijamy zaplecze techniczne poprzez zakup nowych maszyn i narzędzi. Wszystkie nasze założenia nie byłyby by jednak możliwe do spełnienia bez ludzi, którzy tworzą firmę Jarstol. Dlatego też najważniejszy jest dla nas człowiek. Tworząc atmosferę wzajemnego szacunku i partnerstwa pracujemy nad wspólnymi celami. Dajemy możliwość rozwoju osobistego i osiągania mniejszych oraz większych sukcesów. Z dumą spoglądamy na naszą przeszłość i z entuzjazmem oraz otwartym umysłem patrzymy w przyszłość. Wierzymy, że nasze przedsiębiorstwo będzie zajmowało w niej mocną, niepodważalną pozycję.

chcesz z nami

pracować?

Czy chcesz pracować w zespole ludzi pełnych pasji oraz chęci rozwoju? Jeśli tak, to zapraszamy do kontaktu. Wspólnie osiągniemy sukces.

 

PRZEJDŹ DO ZAKŁADKI KARIERA

Twój schowek jest pusty

oto Twój

schowek