Krótki czas dostawy

Gwarancja dobrej inwestycji

Najwyższa jakość produktów

TAPETY ŚCIENNE

Chcesz szybko i niewielkim wysiłkiem zmienić przestrzeń, w której mieszkasz? To nie problem.

Świetnym sposobem na uzyskanie spektakularnego efektu jest wykorzystanie tapety ściennej. W ostatnich latach wróciła na nie moda. Niewątpliwie łączą one funkcjonalność z pięknym wyglądem. Zakryją niewielkie nierówności lub pęknięcia powierzchni a jednocześnie pozwolą wzbogacić wnętrze o niepowtarzalne wzory, kolory i strukturę. Ogromnym plusem jest szeroki wybór rodzajów tapet. Możemy dostosować je do naszych indywidualnych potrzeb.

W zależności od tego czy zależy nam na zwiększonej odporności, szybkiej aplikacji czy też niższej cenie możemy wybierać z szerokiej gamy produktów.

FOTOTAPETY

Na szczególną uwagę zasługują fototapety. Jest to stosunkowo nowy trend w aranżacji wnętrz. Polega na wykorzystaniu obrazu lub zdjęcia w wersji powiększonej. Daje nieskończone możliwości wyboru dowolnej grafiki. Kojący, zielony las czy wspaniałe widoki greckich wysp w Twoim salonie? Oczywiście! A może rodzinne zdjęcie, które przywołuje ciepłe chwile spędzone z bliskimi? Jak najbardziej!

 

DLA CENIĄCYCH TRWAŁOŚĆ

Przed zakupem tapety warto pomyśleć czy jej docelowe miejsce jest narażone na uszkodzenia zewnętrzne. Jeśli tak, priorytetem powinna być zwiększona trwałość. Jednymi z najbardziej odpornych są tapety winylowe oraz z włókna szklanego. Pomimo swojej nieco wyższej ceny warto w nie zainwestować, ponieważ będą służyć nam na lata. Dodatkowym atutem jest możliwość pomalowania ich na wybrany kolor. Dzięki temu metamorfoza wnętrza nie wymaga demontażu.

 

PIĘKNE WZORY W NISKIEJ CENIE

Jednymi z najbardziej popularnych są tapety papierowe. Chociaż nie są tak trwałe jak np. winylowe to posiadają wiele niewątpliwych plusów. Szeroki wybór wzorów i kolorów pozwala na dobranie do własnych upodobań i potrzeb. Niezależnie czy chcemy ozdobić ścianę w pokoju dziecka czy też ożywić nieco salon – każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkową zaletą jest bardzo przystępna cena. Dzięki łatwemu montażowi można samemu spróbować swoich sił przy pracach wykończeniowych.

Udostępnij ten artykuł

Twój schowek jest pusty

oto Twój

schowek